3 סיבות למה אנדרואיד עדיף על IOS

רובוטו מסתכל על אישה

שתי מערכות ההפעלה השולטות בתחום הטלפונים הניידים והמחשבים הם אנדרואיד וIOS. את מערכת אנדרואיד, השייכת לגוגל, ניתן למצוא ברוב הטלפונים הניידים והמחשבים הקיימים בשוק כיום.

IOS שייכת לחברת אפל ונמצאת במערכות ההפעלה כגון אייפונים, מקינטוש וכל מוצרי אפל השונים לדורותיהם. למערכת זו יש הגבלות רבות שמונעות ממשתמשי המכשיר לעדכן גרסאות שונות למכשיריהם.

אנדרואיד – מערכת קלה לתפעול

אנדרואיד של חברת גוגל היא מערכת נוחה מאוד לתפעול וקיימת בכמעט כל בית בישראל ובעולם כולו. אין לה הגבלות מבחינת עדכונים והמכשירים שלה מתעדכנים באופן אוטומטי בכל פעם שיוצא עדכון. העדכון אינו פוגע במכשיר ואינו דורש את החלפתו.

לעומת זאת במערכת ההפעלה של IOS של חברת Apple ישנן הגבלות רבות.

לא ניתן לעדכן כל מכשיר בעדכון הכי חדש ותאלץ בכל פעם להחליף למכשיר החדש ביותר של חברת אפל, וזהו עניין בכלל לא זול.

אם לא תעדכן את המכשיר שלך או תחליף את הגירסא שקיימת במכשיר שלך, המכשיר שלך כבר לא יהיה רלוונטי בסופו של דבר, הוא יתקע ויוציא את הטלפון שלך מכלל שימוש.

החלפות תדירות של מכשיר מבית אפל זהו לא עניין זול ויש לקחת זאת בחשבון כאשר מחליטים איזה טלפון לקנות.

אנדרואיד נפוצה יותר ושימושית יותר

לפי נתונים עולמיים גוגל לגמרי שולטת בשוק. אנדרואיד הינה מערכת ההפעלה ששולטת ביד רמה בשוק והנתונים רק ממשיכים לעלות. משתמשי הIOS הבינו כי אין זה משתלם עבורם לרכוש מכשיר חדש כל שנה וראו אצל חבריהם שמשתמשים בטלפונים סלולריים של אנדרואיד, כי אין כל בעיה להישאר עם מכשיר ישן מספר שנים טובות ופשוט לעדכן את הגרסאות – וכל זה בחינם.

ניתן להתרגל לכל מערכת הפעלה

על כן גם אם אתם נאמני אפל כבר שנים ורגילים כל כך למערכת ההפעלה שלהם – אל תפחדו משינויים. מערכת ההפעלה של אנדרואיד היא קלה מאוד לתפעול וקל מאוד להתרגל אליה.

אנשים שעשו את השינוי, ועברו למערכת ההפעלה של אנדרואיד אחרי ששנים היו בעלי מכשירים עם מערכת IOS, מדווחים כי החלו לחסוך הרבה כסף, הפסיקו להתעסק כל כך הרבה בבעיות בטלפונים הניידים שלהם והם מרוצים מכך מאוד.

הרוב הגדול לא מבין איך עד עכשיו הוא לא עשה את השינוי הזה. לכן אל תפחדו משינויים, היו פתוחים לדברים חדשים ותאמינו בעצמכם כי אתם יכולים להתרגל להכל.

 

 

ספטמבר 2021
ב ג ד ה ו ש א
« נוב    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
קטגוריות

מוזמנים לשתף :)

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin