איך לומדים הקלדה עיוורת?

איך לומדים הקלדה עיוורת

הקלדה עיוורת מסייעת רבות לאנשים שמתעסקים הרבה עם כתיבה דרך המחשב וצריכים להספיק לכתוב הרבה בזמן קצר. היתרונות הרבים שלה הוא שלא צריך לחלק את המבט בין המקלדת למסך ופשוט מקלידים רצוף ומהר תוך כדי הסתכלות על המסך בלבד.

לא קשה ללמוד לעשות זאת. כל אחד יכול. כל שדרוש הוא רצון ללמוד והתמדה. לאחר שתתנסו ותתאמנו תוכלו גם אתם להקליד מהר ולהפסיק לבזבז זמן יקר ולתעל את הזמן שחסכתם לדברים אחרים.

תוכנה ללימוד עצמי

על מנת ללמוד הקלדה עיוורת תוכלו לרכוש תוכנה ממוחשבת שתלמד אתכם, שלב אחר שלב, איך להקליד בצורה זו. תוכנות מסוג זה הן מאוד מקצועיות ומסודרות וגם נשארות שלך לתמיד, אם תצטרך רענון, או לחלופין ללמד אדם נוסף, להקליד בצורה עיוורת.

העלות של תוכנה כזו היא לא גדולה ומסתכמת בכמה מאות שקלים שמשלמים פעם אחת. התקנת התוכנה על המחשב בדרך כלל פשוטה ולא מסובכת.

במידה ולא הצלחתם להתקין את התוכנה בעצמכם, תוכלו ליצור קשר עם החברה שמכרה לכם את התוכנה ולקבל סיוע טכני בעניין.

למידה מצפיה בסרטונים ברשת

בעידן שלנו, הרשת מוצפת בהרבה מאוד סרטונים שחשופים לכולם בכל מיני נושאים. גם לימוד הקלדה עיוורת ניתן למצוא בין הסרטונים הללו. לצפות וללמוד מסרטון אינו עולה לכם דבר!

שימו לב כי אתם בוחרים סרטון איכותי שבאמת ניתן להבין ממנו וללמוד לבד. למידה מסרטון דורשת הרבה משמעת עצמית ורצון ללמוד ולדעת אבל חינמית לחלוטין ומאפשרת צפייה שוב ושוב, כמה שרק תרצו.

>> 4 אתרי און ליין מומלצים לקניית בגדים

לצאת לקורס מיוחד בתחום

גם קורסים בתחום ההקלדה העיוורת קיימים. תוכלו לצאת לקורס כזה וללמוד ממדריך שינחה, ילמד וידריך אתכם במהלך הקורס.

ברוב הקורסים מקבלים גם שיעורי בית על מנת שתתאמנו כמה שיותר, על כן צריך להגיע עם רצון אמיתי וזמן להשקיע וללמוד על מנת שהכסף שהשקעתם לא ילך לפח.

הקורס הוא חד פעמי ואם תרצו לחזור עליו על מנת להתרענן תאלצו לשלם שוב את מלוא הסכום. כך שבמידה ובחרתם ללמוד בדרך זו הגיעו חדורי מטרה ותלמדו היטב את מה שהמדריך מעביר לכם בקורס.

לאחר שתדעו להקליד באופן עיוור לא תבינו איך לא עשיתם זאת לפני כן, כל הזמנים של משימות ההקלדה שלכם יחתכו בחצי ואתם תהיו יעילים הרבה יותר בעבודה שלכם.

מאי 2021
ב ג ד ה ו ש א
« נוב    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
קטגוריות

מוזמנים לשתף :)

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin