גיבוי תמונות מהטלפון – הרגל חשוב ומשמעותי

גיבוי תמונות

אין מבאס יותר מלאבד את הטלפון כשבדיוק כשיש עליו מלא תמונות שעדיין לא הספק לגבות בשום מקום. טוב אולי יש משהו מבאס יותר – שהטלפון נגנב…

בשני המקרים התמונות ככל הנראה לא יחזרו אליכם לעולם ותאלצו להתרגל לרעיון הזה ולקבל אותו לאט לאט. על כן חשוב לגבות בכל תקופת זמן את הטלפון שלכם, ולא להתעצל. אתם תודו לעצמכם מאוד על הזמן שהשקעתם בפעולה פשוטה זו.

עשה לעצמך הרגל קבוע וגבה את התמונות באופן קבוע

אז כאמור אל תתעצל. הפעולה של גיבוי תמונות היא פעולה פשוטה מאוד שלא לוקחת הרבה מאוד זמן. תוכל לגבות את התמונות על מחשב, על הארד דיסק, על דיסק און קי ואפילו על דיסק – היכן שרק תרצה.

מומלץ אפילו לגבות את התמונות במספר מקומות על מנת להיות בטוחים. יש אפשרות גם לגיבוי דרך הענן. יש לשים לב כי הגיבוי שאמור לקרות באופן אוטומטי אכן קורה. רצוי לגבות גם את הענן כי בכל זאת אין לדעת מה יקרה מחר וגם הענן עלול להימחק.

חשוב לדעת ולהבין כי גיבוי בענן פרושו כי התמונות שלכם חשופות לעיני כל ואם אתם אנשים פרטיים עדיף לכם מדי פעם למחוק את התמונות שלכם משם, או אפילו להימנע מלגבות שם תמונות בכלל.

במערכת אנדרואיד לדוגמא, הגיבוי מתבצע על בסיס גוגל דרייב ובאופן סופר פשוט. כל מה שצריך לעשות הוא להפעיל את הסנכרון האוטומטי ובזאת סיימנו.

לעולם אינך יודע מה יהיה מחר

אין אנו יודעים לצפות את העתיד. מחר אתה עלול לאבד את הטלפון שלך, מחר הטלפון שלך עלול ליפול למים ולשבוק חיים, מחר הטלפון שלך יכול להיגנב באיזה מקום הומה אדם, מחר אתה עלול לעשות טעות פשוטה שתגרום למחיקה של כל התמונות של החודשים האחרונים שהיו לך על הטלפון.

לכן אם יש לך כמות גדולה של תמונות וסרטונים תגבה אותם, ממש עכשיו! תמונות שנמחקו ואבדו אין להשיב. מכיוון שרוב הרגעים שלך מתועדים בטלפון הנייד שלך תקפיד לעשות זאת על מנת שלא תאבד את אותם רגעים.

כיום הטלפון הוא המצלמה הראשית של כמעט כל אדם

הטלפון הנייד כיום, יותר משהוא משמש כטלפון, הוא משמש אותנו כמצלמה הראשית בבית. בעיקר אם יש לו מצלמה משוגעת כמו לטלפון החדש של נוקיה. כשאנו קונים טלפון נייד אחד הדברים החשובים לרוב הקונים זה איזו מצלמה יש לאותו טלפון וכמה זיכרון יש לו.

המחירים של הטלפונים הניידים עלו בשנים האחרונות כי משקיעים מאוד במצלמות שלהן. ניתן למצוא טלפונים עם מצלמות מאוד מקצועיות שיצלמו עבורכם תמונות מרהיבות.

כשהמצלמה טובה, כיף יותר לצלם איתה ואז מצלמים יותר ויותר. לכן חשוב מאוד לגבות את הטלפונים שלנו על מנת שלא נאבד את הזיכרונות שצילמנו ברגעים הכי יפים שלנו.

 

 

יולי 2021
ב ג ד ה ו ש א
« נוב    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
קטגוריות

מוזמנים לשתף :)

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin